×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Sık Sorulan Sorular

Otelin Konumu? Önemli gezi noktalarına uzaklığı ne kadardır?
Anatolian Houses Hotel, Göreme'de, Kapadokya’nın kalbinde yer almaktadır. Otel konumu itibariyle Kızıl Vadi, Göreme ve Avanos manzaralıdır. Anatolian Houses Hotel’in Kapadokya bölgesinin en önemli turistik alanlarına mesafesi şu şekildedir; Göreme Açıkhava Müzesi 1 km, Zelve Açıkhava Müzesi 5 km, Uçhisar Kalesi 3 km, Paşabağ 5 km, Devrent vadisi 8 km, Avanos 7 km, Ürgüp 9 km, Kaymaklı Yeraltı Şehri 30 km.
Hotel için hangi havaalanını kullanmamızı önerirsiniz?
Kapadokya bölgesine hizmet veren iki havaalanı mevcuttur. Bunlar Nevşehir (NAV) ve Kayseri (ASR) havaalanlarıdır. Her ikisinden de Kapadokya’ya ulaşım oldukça kolaydır. Nevşehir havaalanı Anatolian Houses Hotel’e 40 km uzaklıkta olup yaklaşık 40 dk sürüş mesafesindedir. Kayseri havaalanı ise; 70 km mesafede ve yaklaşık 60 dk uzaklıktadır.
Anatolian Houses Hotel’in bulunduğu alan tarihi midir?
Anatolian Houses Hotel’in konumlandığı özel alan 8 adet peri bacası, birçok mağara ve taş evlerden oluşmaktadır. 15 adet eski harabe mağara ve yıkıntı evlerin aslına sadık kalınarak, özenle restore edilmesi sonucu meydana gelmiştir. Asırlarca birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır.
Otelinizde kablosuz internet bağlantısı var mı?
Odalarımızın bütün alanlarında, resepsiyonda, restoranda, teraslarda, havuzda, toplantı salonlarında 24 saat kesintisiz hızlı kablosuz internet bağlantısı vardır.
Balon tur rezervasyonu yapıyor musunuz?
Rezervasyon konusunda misafirlerimize bölgedeki en iyi firmalarla uçmalarına yardımcı oluyoruz, rezervasyon talebinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
Anatolian Houses