×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Medya

EXCLUSIVE SELECTION BOUTQUE HOTELS 2010 PAGE 147
Kapadokya mağara oluşumları yönünden çok zengin bir bölge, Anatolian Houses bu zenginliği lüks ve tarihle harmanlayarak, başarılı bir otel karakteri gösteriyor. 19 odanın her birinin kendine has tarihsel özellikleri konukları büyülerken, eşsiz bir deneyime sahip olmalarını sağlıyor. Yapılan aktivitelerden sonra otelinize döndüğünüzde, avludaki çeşmeden dolduracağınız bir kadeh şarap ve büyüleyici atmosfer yorgunluğunuzu almaya yetecek.


 

 

HIP & BUTİK OTELLER-SANAT 2008
Sanatla dolu benzersiz atmosfer, tarih, güzellik, Türk yemek kültürü, tam memnuniyet: Anatolian Houses, yan yana beş mağara formasyonunun içinde inşa edilmiş 19 suit ile misafirlerine hizmet sunmakta. Her bir oda tarihten farklı dönemler ve temalar ile karakteristik özelliklere sahip. Tarih boyunca birçok farklı medeniyete tanıklık etmiş ve bunların çoğu tarafından yönetilmiş olan Kapadokya; tarihi büyüsü, yöresel yaşamın bağlayıcılık hissi ve peri masalını andıran dokusuyla halen ziyaretçilerini kendine esir etmektedir. İlham aldığımızı eski toplumlarını mağara oluşumlarındaki yaşam biçimi bugün bizi önemli bir noktaya taşıyor. Anatolian Houses; tarihle iç içe eşsiz bir atmosfer, sanat, güzellik, yemek sanatı ve tümüyle kendinizi iyi hissetme duygusunu tattırıyor.


 

VİP HOTELS 2007
Kızılırmak yatağına kurulu Kapadokya’da, eşsiz güzellikte kiliselerin konuşlandığı vadiler sayısız tünellere açılır. İpek yolunun üzerindeki ihtişamlı kervansarayların da zamanında nice tüccarlar soluklanmıştır. Korkunun gölgesinde oluşturulan yer altı şehirlerinde bu gün hüzün kol gezmektedir. Günümüzün Kapadokyası inanılmaz gün batımına ev sahipliği yaparken, geçmişin gölgesindeki ilkel hayatın modern stille kucaklaştığı bir maceraya heveslendirir. Bu nokta da Anatolian Houses dünün gelenekleriyle harmanladığı konforu ve mütevazı servisiyle Kapadokya’nın ruhunu yansıtıyor. Her biri değişik tema taşıyan deluxe suitleriyle Anatolian Houses tüm orjinalliği ve Anadoluluğu ile sizi keşfe davet ediyor. Mekân sahibinin her bir detaya gösterdiği titizliği, sevgisi ve engin mimari bilgisiyle Anatolian Houses, ayrılırken geride tek bir dileğinizi bırakır; oda tekrar gelme isteğidir.
Konfor ve romantik çekicilikle harmanlanmış bir mekânda unutulmaz bir zaman geçirmek, siz doğru kararı verdiğinizde çok daha kolaylaşacaktır.
Anatolian Houses’ta her suit tek başına adeta bir sanat koleksiyonu, özel ve genel kullanıma açık bölümlerde “eski” olduğu kadar da moderndir. Farklı dönemleri yansıtan dekorasyon anlayışla, geçmişin ve günümüzün bir uyum yakaladığı masallar diyarımızdan geleneksel zenginliğimizi yaşatmak istedik.

Anatolian Houses