×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Kapadokya SPA

SPA
İster havuz keyfiyle rahatlamayı ister bir masaj ile canlanmayı tercih edin, otelimizin sağlık merkezinde vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Spa merkezimizin olanakları arasında masaj odaları, hamam, sauna, buhar banyosu ve daha fazlası bulunmaktadır. Anatolian Spa'da kendinizi “rahatlığa” teslim edebilirsiniz. Misafirlerimiz açık havuzda serinleyebilir, özel ısıtmalı kapalı havuzu ile bütün yıl boyunca yüzme keyfini yaşayabilir. Bu olanakların yanında misafirlerimiz ayrıca hamamda da dinlenebilir. SPA merkezimiz 350m2 alanı ile Göreme’nin en büyük kayadan oyma SPA alanıdır.


Türk Hamamı
Hamam geleneği Romalılarda ortaya çıkmış, Anadolu'ya göç eden Türkler de temizlik kültürlerini Roma ve Bizans gelenekleri ile harmanlamışlardır. Temizlik ve hijyenin İslâm'ın önemli hususlarından olması da eklenince ortaya su kullanımını sanata dönüştüren yeni bir kültür unsuru çıkmıştır: “Türk Hamamı”. İlk başlarda banyonun farklı bir şekli olarak kabul edilse de zaman geçtikçe Türk Hamamı, kendi geleneğini oluşturmuştur. Hamam kelimesi Türk usulü banyonun yapıldığı yer anlamına gelir, Türk usulü banyo zamanla Türk Hamamı olarak kalıplaşmıştır. Hamam kültürünü yansıtan bir kıyafet olan peştamal giydiğiniz anda başlayan hamam keyfini, göbek taşında rahatlayarak sürdürebilirsiniz. Tecrübeli masörlerimiz de sizlerin hamam keyfine sağlık ve rahatlık katacaktır.


Anatolian SPA'da aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır

Türk Hamamı
Konuklarımızı Türk Hamamı'nda ağırlamak geleneğimizdir.

Sauna
Orta Asya'dan gelen ve Finlandiya'ya kadar uzanan Sauna Kültürü.

Buhar Banyosu
Terleme yolu ile gözeneklerin açılmasını ve cildin ölü hücrelerden arınarak son derece pürüzsüz ve canlı bir görünüme ulaşmasını sağlar.

Masaj
Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kan dolaşımını düzenler. Metabolizmayı hızlandırır. Sindirim ve Boşaltım sistemine yardımcı olur. Yağ yakımını hızlandırır.

Cilt bakımı
Tamamen doğal karışımlarla yapılmaktadır. Cildin nefes almasına olanak kılar, İnanilmaz derecede rahatlık ve yeniden canlanma sağlar.

Açık ve Kapalı Havuz
Misafirlerimiz açık havuzda serinleyebilir, özel ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ile bütün yıl boyunca yüzme keyfini yaşayabilir.

Ücretli hizmetler
• Masaj
• Cilt Bakımı

Ücretsiz Hizmetler
• Türk Hamamı
• Sauna
• Buhar Banyosu
• Açık ve Kapalı Havuz

SPA price list
Sauna, Steam Room; Swimming Pool, Turkish Bath 60 min. 42 $
Sauna, Steam Room, Turkish Bath, Swimming Pool (35 min.)
Peeling, Foam Massage (35 min.)
60 min. 92 $
Sauna, Steam Room, Turkish Bath, Swimming Pool (35 min.)
Peeling, Foam Massage (35 min.)
Full Body Relax OilMassage (30 min.)
90 min. 150 $
Full Body Shiatsu Massage 65 min. 125 $
Reflexalagy (Foot Oil Massage) 30 min. 72 $
Full Body Relax Oil Massage 30 min. 72 $
Full Bod Aroma Oil Massage 50 min. 92 $
Anti-stress Massage (Back and Legs) 30 min. 64 $
Sport Massage 50 min. 92 $
Back Oil Massage 30 min. 64 $
Face Cla Mask, Face Massage 25 min. 33 $
Peeling, Fam Massage 35 min. 72 $


Spa'mız günlük olarak hergün 11:00 - 23:00 arasında açık olup, tüm Anatolian Houses Hotel misafirlerine kullanımına ücretsizdir. Sadece Masaj ve Cilt bakımı hizmeti ücretlidir.

İLETİŞİM
Tel: +90 384 271 2463

Anatolian Houses