×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Türkiye’deki En İyi Konsept Oteller

Türkiye’nin turizm cenneti olduğu bir gerçek. Ve biz de bu cenneti en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Her yörenin kendi doğasına özgün konsept otellerle her sene yerli yabancı birçok turist ağırlıyoruz. Yayla oteli, mağara oteli, taş otel, denize sıfır otel gibi… Türkiye’nin dört bir yanından derlenen konsept otellerimizi keşfe çıkalım.

  1. Rize – Yayla Oteli: Yeryüzü ile gökyüzünü birleştiren coğrafyada yaylada konaklamak muhtemelen herkesin “ölmeden önce yapılacaklar” listesinde vardır. Rize’de de yayla oteller konsept oteller arasında yer alıyor. Otelin bahçesi, tam da fotoğraflarda gördüğümüz gibi bir manzaraya açılıyor. Yeşil ve mavinin buluştuğu noktada yöresel tatlarıyla misafirlerini bekliyor.
  2. Çanakkale – Taş Otel: Kazdağları’nın muhteşem huzuru eşliğinde taşların mükemmel işçiliği mağara otelinde olduğu gibi insanları hayrete düşürüyor. Buradaki oteller zeytin, badem ve incir ağaçlarının arasında bulunuyor. Doğa ile buluşmak, temiz havayı içinize doldurmak için yolunuz buraya düşmeli. Odalar orman manzaralı ve konsepte uygun şekilde köy kahvaltısı da sunuyor.
  3. Antalya – Olympos Otelleri: Antalya’nın deniz ile iç içe otelleri dışında konsept olarak Olympos Dağları’nın eteğinde hizmet verdiğiniz de hatırlatalım. Dağın eteklerine kurulan otellerin tasarımları haliyle farklı. Ama şu bir gerçek ki manzarası gelenleri büyülüyor. Sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin adresi kesinlikle burası.
  4. Balıkesir – Taş Oteller: Edremit otellerinde yemyeşil bahçe manzaralı odalarda konaklayabilirsiniz. Günlük yaşamın gürültüsünden kurtulmak isteyenler buraya geliyor. Balıkesir Ayvalık’tan ibaret olmadığını hatırlatıyor. Taş otel deneyiminden sonra bir de Kapadokya’da mağara otelinde konaklamayı deneyimleyin.
  5. Bolu Kartalkaya: Dağ otelciliği ile doğa turizmini birleştiren bir yer. Dağdaki prefabrik otellerin odalarının önünde Köroğlu Dağları uzanıyor. Buraya kadar gelmişken bir de Bolu mutfağının lezzetlerini tatmak gerekiyor.
  6. Muğla Marmaris: Kapadokya’nın mağara otellerinde olduğu gibi Marmaris’te de bazı oteller Kale’nin içindeki evler restore edilerek kullanıma açılmış. Marmaris’in merkezinde hem sessizlik hem de konfor bir arada.
  7. Kapadokya Mağara Otel: Yüzyıllar önce buraya yerleşen insanlar mağaraları oyarak kendilerine ev yapmışlar. Şimdi de Kapadokya’da orijinaline sadık kalınarak restore edilen mağara otellerde konaklamak mümkün.

 


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses