×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Manzarasıyla Büyüleyen Kapadokya Otel

Manzarasıyla Büyüleyen Kapadokya Taş Otel Keşfi!

 

Deniz, kum, güneş üçlüsü, hamak sefası, beş yıldızlı otelde mide çatlatan yüzlerce çeşit yemeklerle bezeli açık büfe ziyafeti, doğunun tarihi, batının mimarisi, kuzeyin bin bir tonda yeşili yanında tatil anlayışınıza yepyeni bir dokunuş Kapadokya taş otel deneyimi! Zamanda yolculuğa hazırsanız doğanın muhteşem, insanlığın eşsiz yapılarına şahit olmak için hemen Kapadokya taş otel rezervasyonunuzu yaptırın ve çantanızı toplayın! Geçen her dakika bu mistik atmosfere kavuşmanızı erteleyecek. Ne demek istediğimizi Kapadokya’ya gidince daha iyi anlayacaksınız. Yine de biz önden birkaç ipucu vermeyi ihmal etmeyelim.

 

Mağara otellerde geçmişe yolculuk!

 

Düşünsenize, binlerce yıl önce Kapadokya’da ne hikayeler yazıldı, çeşit çeşit inanç ritüeli gerçekleşti, bambaşka diller konuşuldu, kültürler yaratıldı… Her şeyin sonunda bugün tarihin satır aralarında, büyüleyici bir kitabın ilk sayfalarında benzersiz bir gezintiye çıkabilmeniz için Kapadokya taş otel odaları ile tüm orijinallikleri korunan peri bacalarının içlerinde yeriniz çoktan ayrıldı. Kapadokya taş otel deneyimi konaklamadan çok daha fazlası!

 

Anatolian Houses’ta yer altı şehri gizemi!

 

Göreme’de yer alan, bünyesinde 8 peribacası bulunan tek Kapadokya taş otel olma özelliği taşıyan, şarap çeşmesiyle ziyaretçilerine farklı bir deneyim sunan, organik ürünlerle bezeli kahvaltısıyla misafirlerini bölge mutfağı ile tanıştıran, Kapadokya’da muhakkak görülmesi gereken dünya harikalarına yakınlığıyla avantajlı bir konaklama sunan Anatolian Houses bölgenin dokusunu her köşesinde yaşatıyor.

 

Kapadokya’ya gidip balon sefası yapmadan olmaz!

 

Kapadokya araştırmalarınız sırasında eminiz ki hepiniz peribacalarının kuşbakışı manzarasıyla karşılaşmış, gün doğumunda balonlarla rengarenk süslenen gökyüzü manzaralarına iç çekerek bakmışsınızdır. Kapadokya taş otel deneyimleri arasında balon kalkış alanına yürüme mesafesinde oluşuyla da Anatolian Houses liste başına yerleşiyor. Balon sefasını bir sonraki defaya erteleyenler için de seyir terasında harika bir ziyafet sunuyor. Hem leziz kahvaltısıyla hem de rengarenk balonların seyir hattının tam ortasında yer alan konumuyla!

 

Dünyanın dört bir köşesinden gelen turistler için Kapadokya taş otel başta olmak üzere bölgenin her bir karışını keşfetmek benzersiz bir deneyim! Vizesiz gezilecek ülkeler arasında kaybolan, uçak bileti ve konaklama fiyatlarına takılan, seyahatsiz de yapamayanlar; işe Kapadokya taş otel rezervasyonuyla başlayın. Üstelik vize de kur farkı da yok!

 

 

 

 


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses