×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Keyfin Yolu: Kapadokya Butik Otel

Eşsiz ve benzersiz Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir olarak kabul edilse de, geniş bir coğrafyaya kurulu bu otantik şehir, Kırşehir, Aksaray, Niğde ve Kayseri illerinin de bir bölümüne yayılmıştır. Türkiye sınırlarında geçireceğiniz tatil için en zengin turistik imkânları sunan bu bölge, özellikle Kapadokya Butik Otel denildiğinde size çok sayıda alternatifle cevap veriyor.

Kapadokya butik otel deneyiminiz için çokça seçenek olmasına rağmen, konfor bakımından üst kategorilerde bulunan oteller elbette birbirinden bir sürü farklı başlıkta ayrışmakta. Manzara, bulunduğu bölge, 8 peri bacasının içinde yer alan tek otel olma özelliği, zengin menüleri ile restoranı, şarap çeşmeleri ve açık havada teras konforu ile Anatolian Cave Houses’da standart deneyimleri geride bırakın.

Kapadokya Butik Otel Denince

Tarihi, doğası, kültürel yapısı, sanat faaliyetleri, spor aktiviteleri, eğlence ve gastronomi seçeneklerini kendine özgü mistik bir zemine oturtarak sunan ve ziyaretçilerine başka bir dünyanın kapılarını aralayan Anatolian Cave Houses, Kapadokya butik otel deneyimi denildiğinde akla ilk gelen nokta olmayı başarıyor.

Bu benzersiz deneyimden rahatça faydalanmak adına, yoğun rağbet gören odalarımızda konaklamak için önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Kapadokya Butik Otel Balayı

Avrupa’nın en iyi balayı otelleri sıralamasında üst sıralarda yer alan Anatolian Cave Houses, yeni evli çiftlere rüya tadında bir balayı vaat ediyor. Çiftler, Kapadokya bölgesinin sayısız güzelliklerinin keyfini çıkarırken birbirinden özel deneyimler ile romantik günler geçiriyor, evlerine hayatları boyunca anlatacakları güzel hikayelerle dönüyorlar.

Bu büyü şehrini tepeden rahatça görebilme fırsatının bulunduğu terasta, peribacalarının gün batımındaki göz alıcı kızıllığına şarabınızı yudumlayarak varabilirsiniz. Gün doğumunu sıcak hava balonlarında karşılamak isteyen çiftler için Kapadokya’da sayısız seçenek mevcut.

 

Benzersiz Bir Tatil

Türkiye’nin en büyük Açıkhava müzesi Göreme Açıkhava Müzesi ile Göreme’yi, geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan el sanatları ile ünü tüm dünyaya yayılan Avanos’u, doğal güzellikleri ile görenleri büyüleyen Ürgüp’ü, topraklarında barındırdığı tarih ve kültürle dopdolu şehir Kapadokya’yı gezerken konforlu Kapadokya butik otel deneyiminizi Anatolian Cave Houses’da sonuna kadar yaşayın. Benzersiz tatili kaçırmayın.

 

 


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses