×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Kapadokya En İyi Otel Deneyimi

 

Yurtiçi tatil destinasyonlarının en önemlileri arasında Kapadokya; zirvedeki sarsılmaz yeriyle misafirlerine büyülü bir deneyim sunuyor. Ziyaretçilerini her seferinde yeniden heyecanlandıran bu bölgede konaklamak bambaşka bir keyif. Kapadokya en iyi otel arayışında olanlar tabii ki bölgenin sekiz peri bacasına sahip tek oteli olarak otantik yapısıyla öne çıkan Anatolian Cave Houses ile karşılaşıyor. Kapadokya’nın büyüsünü, eşsiz mağara odalarında kalırken çok daha iyi hissedeceksiniz. Alışılmış konaklama deneyimlerini size tamamen unutturacak Kapadokya en iyi otel deneyimi sunan Anatolian Houses heyecan verici yapısıyla hazır.

Kapadokya’da Neler Yapılır?

Kapadokya en iyi otel arayışınız tamamlandıysa, size Kapadokya’da iyi vakit geçirmek için yol haritanızı çizmenize yardımcı olacak bir rehber hazırladık. Gitmeden önce muhakkak göz atın deriz.  

Her mevsim ziyaret edebileceğiniz Kapadokya, hafta sonu kaçamakları ya da uzun bir gezi için keşfedilmeye değer.

Peribacalarının büyüsüne kapılın

Büyük bir açık hava müzesi gezmeye ne dersiniz? Peribacalarının şekillenme sürecine de tanık olacağınız Paşabağ Vadisi’nde oluşan ve oluşumu devam eden bu doğa harikalarının içinde yepyeni bir dünya keşfedebilirsiniz. Ayrıca Kapadokya en iyi otel deneyiminizi Anatolian Houses’ta yaşarken, peribacalarının içlerine dokusu bozulmadan inşa edilmiş odalarda kalarak bu doğa harikalarını daha yakından hissedebilirsiniz.

Tabii doğa harikalarının inanılmaz manzaralarıyla mest olup sevdiklerimizi unutmuyoruz. Bölgeye özel Onyx taşından yapılan çeşit çeşit hediyeliği burada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Göreme Açık Hava Müzesini gezmeden dönmeyin

Kapadokya Göreme Açık Hava Müzesi milattan sonra dördüncü yüzyıl olarak tarihlendirilen manastır ve kiliselere ev sahipliği yapıyor. Kızlar ve Erkekler Manastırı, Aziz Basil Kilisesi, Elmalı Kilise, Aziz Barbara Kilisesi, Yılanlı Kilise, Karanlık Kilise, Çarıklı Kilise ziyaretinizde göreceğiniz noktalardan sadece birkaçı. Üstelik Göreme Açık Hava Müzesi, Kapadokya en iyi otel Anatolian Houses’a sadece 10 dakika mesafede.

Şarap Yapımına Tanık Olun

Buralara kadar gelip de yıllarca tüm Türkiye’yi ekranlara kitleyen Asmalı Konak’ın çekildiği yapıyı görmeden dönmek olmaz. Hemen sonrasında ise şarap mahzenlerinde şarabın yapılmasına şahit olup tüm evrelerini görebilir, aynı zamanda tadım yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kapadokya en iyi otel deneyiminizi Anatolian Houses’ta yaşarken, otelin içerisinde sadece otel için üretilen ve sürekli akan şarap çeşmesine de uğramayı unutmayın.

 

 


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses