×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Kapadokya’da Otel Tercih Ederken

Kapadokya’yı tanımaya kartpostallardan değil ve Kapadokya otellerinden başlayın. Kapadokya’nın coğrafi koşullarının şehre verdiği hediye mağara otellerini deneyimleyin. Taşlardan oyularak yapılmış mağara otelleri sizi tarihin içinde hissettirecek!

Kapadokya Otelleri, mağara otel olarak hizmet veriyor. Yapıların orijinalliğini bozmadan restore edilmiş odalar misafirlerini bekliyor. Anatolian Houses’ı tercih edenler, odanın manzarasından Kapadokya’nın büyülü atmosferini derinden hissedebiliyor.

Oda çeşitliliği bakımından zengin olan Kapadokya Otelleri, spa, hamam, masaj gibi hizmetlerle de sizlerin dinlenebilmesi için bütün imkanları sunuyor.

Balon turlarına katılmak istemezseniz de otellerin balkonundan rengarenk gökyüzünü izleyerek o büyüyü yaşabilirsiniz.

Balayı için Kapadokya otellerini tercih edecekler için Anatolian Houses’da özel paketler mevcut. Konforun ayrıcalıklarından sınırsızca yararlanabilirsiniz.

Yöreye özgü şarapları yerinde denemek isterseniz otelde tadabilirsiniz. Anatolian Houses misafirleri, otelin 24 saat şarap akan çeşmesi sayesinde terasta peribacaları manzarasına karşı şaraplarını yudumlama zevkini tadabilir.

Kapadokya’da Gezilecek Yerler

Kapadokya otelleri arasında en iyi otellerden biri olan Anatolian Houses’da konuklar için özel programlar mevcut. Türk Gecesi, ATV turları, balon turları, atla safari turları, bölge turları kişiye özel hizmet anlayışı dahilinde sunuluyor. Coğrafi yapının özelliğinden dolayı araçla erişimin olmadığı bölgelere özel ATV ve at safari turlarıyla keşfe çıkabilirsiniz. Doğanın harikalığını adına yaraşır bir şekilde güzel atlarla keşfedebilirsiniz. At turlarıyla tecrübeli liderler eşliğinde Kapadokya’yı gezebilirsiniz. Anatolian House, misafirlerine 1 ve 2 saatlik program olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor.

Kapadokya’dan, Göreme Açık Hava Müzesi’ni görmeden dönmemelisiniz. Uygarlıkların arkalarında bıraktığı mirası yakından görmek Kapadokya ruhunu anlamanıza yardımcı olacaktır. UNESCO’nun dünya mirasları listesinde bulunan Kız Manastırı,  Erkek Manastırı ve Elmalı Kilise de Açık Hava Müzesi’nde. Kapadokya’ya gelmişken Ürgüp’e uğradıysanız Asmalı Konak dizisi ile ufak bir magazin turizmi yapabilirisiniz. Asmalı Konak dizisi Ürgüp’te 2 farklı konakta çekilmiş.

 Kapadokya otelleri arasında tercih yaparken konum olarak her yere yakın olmasını göz önünde bulundurmalısınız. Böylece gezmek için yolda zaman kaybetmezsiniz. Tarihi ve turistik yerlere ulaşım kolay olmasını tercih edenler için Anatolian Houses misafirlerine eşsiz bir turistik deneyim yaşatıyor.

 


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses