×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Kapadokya Balayı Paketleri

Hayatınızı sevdiğiniz insanla birleştirdikten sonra düğünün yorgunluğunu atmanın en iyi yolu; Kapadokya balayı!

Kış düğünü yapanların balayı tercihi genel olarak Kapadokya oluyor. Kapadokya balayı için otellerin balayı paketlerinden faydalanmak mümkün. Kapadokya, deniz, kum, güneş üçlüsü yerine tarihin ve doğanın içinde olmayı isteyenlere kapılarını sonuna kadar açıyor.

Yeni hayatlarına başlangıç için Kapadokya’yı tercih eden çiçeği burnunda çiftler binlerce yıllık mirasın izlerini sürebildikleri bu masalsı atmosferin tadını çıkartıyor. Baharda yemyeşil olan doğa kışın misafirlerini bembeyaz örtüsüyle karşılıyor.

Mistik ve romantik ambiyansı ile Kapadokya balayı için ideal bir seçim. Peri bacaları manzaralı odalarda düğünün yorgunluğu uçup gidecek. Hem gezmek hem dinlenmek isteyen çiftler, otellerin balayı paketleri sayesinde hayallerindeki tatili yaşayabilecek.

Kapadokya Balayı Oteli Anatolian Houses

Kapadokya’nın kalbinde bulunan adeta cennetten bir köşeyi andıran, bölgenin sekiz Peri bacası içindeki tek oteli Anatolian Houses, 33 oda ile üç farklı kategoride; Standart Cave, Deluxe Cave Suite, Presidential Suit balayınızı büyüleyici bir hikayeye dönüştürmek için sizi bekliyor.

 

Anatolian Houses Balayı Paketinde Neler Var?

Özel karşılama ve hoş geldin kokteyli,
• Havaalanı transferi
• Seçilen odanın müsait olma durumuna göre erken giriş ve geç çıkış imkânı,
• Özel balayı oda süslemesi,
• Konaklama sürecinde istek üzerine bir kez odaya sabah kahvaltısı,
• Odaya şarap & meyve tabağı ikramı,
• Tüm ekstralarınızda (yemek, içecek, masaj, vs.) 15% indirim imkanı,

Bölgeyi keşfetmek isteyen misafirler için bölge turları da balayı paketinde yer alıyor.

1.gün Green tur ile: Ihlara Vadisi, Selime Katedrali, Yeraltı Şehri gezisi
2.gün Red tur kapsamında: Göreme, Uçhisar, Avanos, Paşabağları, Peribacaları, Çanak Çömlek Atölyeleri, Ürgüp, Asmalı Konak gezisi.


Buralarda Neler Yapılabilir?

Kapadokya’ya tarih öncesinde yerleşen halk çeşitli sebeplerden dolayı yeraltı şehirleri inşa etmişler. Günümüze kadar taşınan 150 tane şehir olduğu biliniyor, henüz keşfedilmeyen sayısız yapı ise gün yüzüne çıkmayı bekliyor. Ancak bunlardan çok azı ziyarete açık. Unesco’nun dünya mirası listesinde yer alan Göreme Açık Hava müzesi gezilecek yerler listesinin başında yer alıyor.  

Ayaklarınız Yerden Kesilsin

Bölgenin güzelliği en iyi balon turları ile görülür. Kapadokya balayı tatilinizde balon turları ile coğrafyanın eşsizliğini kuşbakışı seyredebilir. Balayınızı sonsuza dek unutamayacağınız büyüleyici karelerle taçlandırabilirsiniz.    

 

 


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses