×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Huzurun Adresi Göreme Cave Otel

Şehir hayatı denince aklınıza ne geliyor? Trafikte bekleyen araçlar, monoton hayatlar, kalabalığın içinde kaybolmuş, yalnızca yılın belirli tatil günlerini iple çekerek masa başı işlerinden uzaklaşmayı bekleyen beyaz yakalı çalışanlar… Bir bayram tatili daha sona erdi. Kozmopolit şehirlerde temposu düşmek bilmeyen koşuşturmacalara, saatler süren toplantıların başına geri dönüldü. Huzuru bulmak için şehirden biraz daha uzaklaşmaya, tatili uzatmaya ihtiyaç var sanki, ne dersiniz? Güzel Atlar Ülkesi’nin büyülü atmosferinde şehrin keşmekeşini ardınızda bırakabilir, Göreme cave otel denildiğinde akla ilk gelen Anatolian Cave Houses’da aradığınız huzuru bulabilirsiniz.  


Dinginliği ve Huzurlu Anları Yakalayın

Ortaya çıkışı MÖ 3000 yılına, Asur ve Hititlere dek dayanan bölgenin geçmişten gelen izlerini günümüze taşıyan Anatolian Cave Houses’ın kişiye özel hizmet anlayışıyla bu tatil en huzurlu, en dinlendirici tatiliniz olacak. Göreme cave otel konaklamalarında herkesin beklentileri farklı olabilir, ancak konforlu bir oda, leziz bir kahvaltı, eşsiz spa, güçlü internet ve profesyonel ekibi ile diğerlerinden ayrılan kaliteli hizmete kim hayır diyebilir? Güneşin ilk ışıklarıyla Anatolian Cave Houses’da uyanıp yeni günü kocaman bir gülümseme ile karşılayabilir, tatilinizde hem beden hem de zihin dinginliğini birlikte yakalama fırsatı elde edebilirsiniz. Konaklamanızı unutulmaz kılmak, şehirden uzaklaşmanızı kutlamak için bu sıcak yaz günlerinde açık havuzda serinleyebilir, keyifli anlarınızı havuz başında yudumlayacağınız ferah içeceğiniz ile taçlandırabilirsiniz.
 

Bölgenin neredeyse tamamını görmenize olanak tanıyan Göreme Seyir Tepesi’nin hemen önünde bulunan Göreme cave otel incisi Anatolian Cave Houses, benzersiz konumu, otantik mimarisi, geniş ve yüksek terasları eşliğinde kentin muhteşem manzarasını ayaklarınızın altına seriyor. Bu masalsı tabloya bakarak huzurlu bir nefes alabilirsiniz.


Eşsiz Bir Macera Yaşayın
 

Dilerseniz masmavi gökyüzünden Güzel Atlar Ülkesi’nin benzersiz silüetini rahatça içinize çekebilmeniz için sizi yönlendiriyor, gününüzü planlamada size yardımcı oluyoruz. Böylelikle sıcak hava balonunun üzerindeyken ruhunuzu özgür bırakabilir, gözlerden uzak olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Havada çekilen selfieler sonrasında macera severlerin içlerindeki gücü keşfetmelerini sağlayan atla safari turu deneyimini yaşayabilirsiniz. UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunan Kapadokya’nın, araçların dahi giremediği dar patikalarını at sırtında, sanki bir film platosunda, kimi zaman bir western filminde kimi zaman da bir tarih belgeselindeymiş gibi hissederek aşabilirsiniz. Şehirde göremeyeceğiniz, birbirinden farklı kuş türlerini Göreme’de gözlemleyebilir, bir yandan gözleminizin keyfini çıkarırken bir yandan da ilk kez gördüğünüz kuşları fotoğraflayarak tatil dönüşü masanızın başında duran çerçeveyi dolduracak değerli anılar biriktirebilirsiniz.


Bu gizemli coğrafyada her anın unutulmaz zamanlara dönüşebilmesi adına Göreme cave otel deneyimini Anatolian Cave Houses’da, özenle korunmuş binlerce yıllık izler taşıyan doku ile odanızda yaşayın. Stresi geride bırakın ve tatilin tadına varın.


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses