×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Her Köşesi Büyüleyici Kapadokya Taş Otel

Tatil arzusuyla yanıp kavrulanlar; onlarca kez ziyaret ettiğiniz destinasyonlardan, otellerde karşılaştığınız standart hizmetlerden, küçücük bir boşluk bulduğunuz anda ne yapacağınızı bilememekten yoruldunuz mu? Beklentilerinizi birkaç tık yukarı çekmeye, hayallerinizin ötesinde bir deneyim vaat etmeye geldik. Kapadokya taş otel desek, “bu eşsiz bölge her yıl binlerce turisti boşuna kendine hayran bırakmıyor” diye eklesek! Erciyes ve Hasan Dağı’nın arasında, yıllardır püsküren lavlarla şekillenip büyüleyici görüntülerle bizi kendine hayran bırakan Kapadokya’da bir yaşam merkezi var sırada. Doğa mucizesi, tarihin en derini, deneyimin bin bir çeşidi ile işte karşınızda Anatolian Cave Houses!   

 

Kapadokya’ya adım attığınız anda kapıldığınız büyü ayaklarınızı yerden kesecek. Doğa ile insanın böylesi uyum içerisinde var olduğu binlerce yıl düşünün… Sayısız medeniyeti, kadim kültürleri, eski insanların yaşam ritüellerini ve hayallerinize yepyeni manzaralar ekleyecek doğa mucizelerini çıplak gözle görmeyi siz de istemez misiniz?

 

İster kayaların içine oyulan evlerde, ibadethanelerde… yaratıcılığınızı konuşturup yeni hikayeler yazın ister doğanın en sanatsal eserleri peri bacalarının görünümlerini seyre dalın… Ya da Kapadokya taş oteldeneyimi ile tatil anlayışınızda yeni bir pencere açın! Kapadokya’da siz ne yaparsanız yapın, büyülenmek garanti!

 

Sil baştan başla!

 

Romantizmin başkenti Paris’miş! Bunu söyleyenlerin yolu belli ki Kapadokya’ya düşmemiş. Kapadokya’nın eşsiz coğrafyası, benzersiz balon şölenleriyle bezeli büyüleyici manzaralarıyla henüz tanışmamış, Aşk Vadisi’nin tozunu yutmamış olanlar, yapılacaklar listenizin en başına Kapadokya taş otel deneyimi ekleyin derizl Enfes görselliğe sahip vadi, sizi aşık değilseniz bile aşık olmaya itecek. Üstelik Aşk Vadisi, Göreme sınırlarında, Kapadokya taş otel Anatolian Houses’a bir doğa yürüyüşü kadar uzaklıkta.

 

Mutluluğa dört nala!

 

Sadece enfes manzaraları ve balonlarıyla ünlü değil Kapadokya, atları da oldukça meşhur. Hatta Pers dilinde “Güzel Atlar Diyarı” anlamına geliyor ve bu isminin hakkını da veriyor. Ata binmenin insanları rehabilite eden bir etkisi olduğu zaten biliniyor, peki ya atları gün batımında Kapadokya’nın eşsiz vadilerine sürdüğünüzdeki yaşayacağınız his! Henüz Kapadokya’ya gitmeyenler ne yazık ki bu mucizevi deneyimden mahrum kalıyor. Yürüyerek gidilemeyecek, çıkılması zor tepeleri atlar üzerinde keşfedin. Özgürlük ve mutluluk vucüdunuzu ele geçirecek!

 

Kapadokya taş otel deneyimi sizi özgürleştirecek, bakış açınızı değiştirecek. Sadece tatil için değil, yeni bir hayat için yola çıkın! Kapadokya’da neler yapmalısınız? Rotanızı belirlemenize yardımcı olmak için Anatolian Houses burada.


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses