×
Rezervasyon
| Online Rezervasyon
Telefon
| E-mail
Anatolian Houses

Hayallerinizdeki Balayı için Anatolian Houses

Balayı çiftlerinin yeni adresi artık Kapadokya, özellikle de kış düğünleri yapan çiftlerin tercihi.  Gökyüzünde süzülen rengarenk balonlar, masalın ortasındaymış gibi geçen günler, huzur dolu yürüyüşler… Kapadokya balayı, Anatolian Houses’da bunlardan çok daha fazlası!

Her mevsim ziyarete açık Anatolian Houses, Kapadokya balayı çiftlerine birçok imkan sunuyor. Balayı Paketi çiftlerin ihtiyacı olacak her şeyi içinde bulunduruyor.

Anatolian Houses’da çeşmelerinden şarap akan mağara otelinde unutulmayacak bir balayı yaşayabilirsiniz. Orijinaline sadık kalarak restore edilmiş mağara otelimizde balayı paketi seçmek için bir çok sebep var: havaalanı transferi, özel karşılama ve hoş geldin kokteyli, özel olarak balayı için oda süslemesi, odaya şarap ve meyve ikramı, isteğe bağlı olarak odaya kahvaltı servisi…

Bunların dışında Kapadokya balayı çiftlerini Anatolian Houses’da bölge turları ve Kapadokya aktiviteleri de bekliyor. Cennetten bir köşe misali güzelliği ile görenleri büyüleyen Ihlara Vadisi, zamanın öncesinden kalan tarihi miras Yeraltı şehri, yerli – yabancı turistlerin ilgi odağı Selime Katedrali’nin de içinde bulunduğu Green Tur da pakete dahil. Bir diğer tur olan Red Tur ise daha geniş alanı kapsıyor. İzleyicileri ekrana kilitleyen Asmalı Konak dizisinin çekildiği yeri görme fırsatı Kapadokya balayı çiftlerini bekliyor. Kapadokya ile bütünleşmiş olan çanak çömlek atölyelerini , Paşabağları, peribacalarını yakından görmek de Red Tur’un içinde yer alıyor.

Eşsiz mağara otellerinde konaklayarak tatilinizi eşsiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Anatolian Houses’ın peribacaları manzarası aşkınıza şahitlik edecek.

Dilerseniz SPA, açık ve kapalı yüzme havuzundan da dört mevsim faydalanabilirsiniz.

Balayınızın en romantik anlarını gökyüzüne renkten renge boyayan balon turları ile yaşayın. Balon turunun günbatımına yakın yapılmasını tavsiye ederiz. Gökyüzünden günbatımına şahit olmak şüphesiz tatilinizin en güzel hatırası olarak kalacak.

Şarap bağlarını gezip şarap tatmadan yapılan tatil Kapadokya’ya tekrar geliş sebebi olabilir. Bölgenin bağlarından toplanarak yapılan üzümleri tatmak için Turasan ve Karabağ’a mutlaka uğramalı. Tadına doyum olmazsa Anatolian Houses’ın terasında manzaraya karşı şaraplarınızı yudumlamaya devam edebilirsiniz.

Huzurlu bir atmosferde kaybolmak, doğal güzellikleri gezmek ve masalsı bir Kapadokya balayı tatili için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses