×
Reserver
| Réservation En Ligne
Téléphone
| E-mail
Anatolian Houses

Kapadokya Mağara Oteli İle Hayallerin Ötesi

Kapadokya’da doğa ve tarihin ahenkli dansı somut olarak karışımıza çıkıyor. Coğrafi olaylar dizisiyle binlerce yıl önce oluşan peribacalarına, yüzyıllar önce insanlar evler, kiliseler ve manastırlar inşa ettiler. Ayrıca Kapadokya, tarih boyunca bir ticaret kolonisi olan ve ülkeler arasında ticari ve sosyal köprüler kuran İpek Yolu'nun da en önemli noktalarından biri oldu. Kapadokya’nın geçmiş yüzyıllardaki bu önemli duruşu ve doğa harikası peri bacalarıyla yıllar sonra karşımıza çok farklı konumlarda çıkmasına olanak sağladı. Öyle ki Türkiye’de çok uzun yıllar önce insanların ilkel zamanlarda kaldığı mağaralardan esinlenilen Kapadokya mağara otelleri bugün turizmin gözdeleri arasına girdi.

Bu sebeple Kapadokya mağara otelleri Türkiye’deki en özel ve farklı konseptteki otellerden en büyüleyicileri konumunda diyebiliriz. Bu otellerin teraslarında rengârenk balonların manzarasına karşı yapılan serpme kahvaltıların tadı bambaşka. Gökyüzünde süzülen balonların eşliğinde gün doğumunun yarattığı eşsiz manzara tüm dünyada sosyal medya kanallarının da etkisiyle her gün yayılarak, her geçen sene zaten yüksek olan turist sayısını daha da artırıyor.

Turistlerin Uğrak Noktası Kapadokya

Her yıl on binlerce turisti kendine hayran bırakan, misafirlerine unutulmayacak deneyimler sunan peribacalarıyla ünlü Kapadokya, sıcak hava balonlarıyla gökyüzünde tüm şehri gözlerinizin önüne sererken, tarihi dokusuyla doğal oluşumların birbirinden ayrılmadığı mekânlarında fantastik bir tatil imkanı sunuyor. Kapadokya mağara otellerini bir kez deneyimleyen misafirlerin uzun yıllar sonra bile tekrar rotalarını Kapadokya’ya çevirmelerinde büyük bir rol oynuyor. Güneşin doğuşunu ve batışını farklı bir penceren izlemek ve her saniyesinde büyülenmek istiyorsanız Kapadokya sizi bekliyor.

Konaklamanın Adresi Anatolian Houses Cave Hotel

Konaklamanın aranan noktası durumunda olan Kapadokya mağara otelleri misafirlerine eşsiz bir tatil sunuyor. Konakladığınız her gün; tarihe, medeniyete ve sanata tanıklık edeceksiniz. Alışılmışın çok dışında kalan, tüm konaklama deneyimlerinizi unutturan Kapadokya mağara otelleri aklınızı başınızdan alacak. Eğer Kapadokya tatiliniz için henüz nerede konaklayacağınıza karar vermediyseniz 12 peribacasının içine, tarihi dokusu korunarak inşa edilmiş Anatolian Houses kapıları sizi misafir etmek için sonuna kadar açık.


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses