×
Reserver
| Réservation En Ligne
Téléphone
| E-mail
Anatolian Houses

Havuzlu Kapadokya Otelleri ile Keyif ve Dinlenme Zamanı

Tarihi ruhu yansıtan havuzlu Kapadokya otelleri sizi farklı bir yolculuğa çıkartmaya hazır!

Uyandığınız andan itibaren gökyüzünde dans eden balonları seyre dalacağınız masallar diyarı Kapadokya size rüyalarınızdaki gibi bir tatil deneyimi sunmak için sabırsızlıkla bekliyor. Kapadokya her mevsim farklı güzelliklere sahip; peribacalarının büyüsüne şahitlik etmek her mevsim sizde farklı hisler uyandıracak. Rengârenk çiçeklerin açtığı, etrafı mis kokuların yayıldığı yaz aylarında ya da tüm yapıların vadilerin bembeyaz karların altında kalıp masalları anımsatan görüntüler ortaya çıkaran kış aylarında… Kapadokya her zaman heyecan verici. Eğer Kapadokya ziyaretinizi yaz aylarında yapacaksanız size birkaç önerimiz var.

Vadileri Keşfedin

Vadiler arasında yürümek, keşfe çıkmak Kapadokya’da yapılacaklar arasında şüphesiz en keyifli ve huzurlu etkinliklerden biri. Çoğu zaman su seslerinin yolculuğunuza eşlik ettiği, şelalelerle göz göze geldiğiniz vadilerde, güvercinleri kendinize yol arkadaşı edinirken bulabilirsiniz. Meyve ağaçlarının, bağların arasından geçip yürüyüşünüzü renklendirmek, vadilerden panoramik Kapadokya manzarasını izlemek gününüze keyif katacak.

Balon turuna katılın.

Masal kahramanı Aladdin’in halısına binip yaşadığı tarifsiz keyif, masallarda kalamayacak kadar muhteşem. Gökyüzünde süzülmenin verdiği keyfini, siz de Kapadokya’da bulutların arasında gezen balonlarla yaşabilirsiniz. Günün erken saatlerinde yükselen balonlardan peribacalarına kuşbakışı bakın, vadileri ve Kapadokya’nın eşsiz dokusunu tarifsiz hissini yaşayın.

ATV’yle dolaşın, ata binin.

Ehliyetsiz, şoförsüz vadilerde heyecanlı sürüş keyfi için hazırlıklarınızı yapın. Günlük veya saatlik olarak kiralayabileceğiniz ATV’ler için profesyonelliğe ihtiyacınız yok. Vadilerde özgürce gezin, keşfetmenin keyfini doruklarda yaşayın.

Ata binmek için ise öncelikle güvenliğiniz için ufak bir eğitim süreci oluyor, Daha sonra asil ve uysal atlarla birlikte Kapadokya’nın vadilerinde eşsiz bir gezinti sizleri bekliyor olacak.

Havuzlu Kapadokya Otelleri ile dinlenme zamanı

 

Gün boyu, vadilerde yürüyüş yapıp masallar diyarı Kapadokya’yı keşfettiniz. Doğa harikası peribacalarıyla eşsiz anlar geçirdiniz... Doğal olarak günün sonunda güzel bir dinlenmeyi hak etmiş oluyorsunuz. Tabi gün batımını izlemek için tercihinizi Havuzlu Kapadokya otellerinden yana kullandığınız zaman bütün tatlı yorgunluklarınız havuzda geçireceğiniz keyifli anlarla birleşecek. Bu noktada Havuzlu Kapadokya Otellerindeki ilk tercihiniz kendini belli ediyor. Hem açık hem kapalı havuzuyla Anatolian Houses kapılarını sizler için açtı.

 

 


Rezervasyon: +90 384 271 2463
info@anatolianhouses.com.tr
Anatolian Houses